Vairumtirdzniecības pakalpojumi

Esam pilna servisa kompānija – nodrošinām pilnu produkta vairumtirdzniecības ciklu no preces atmuitošanas, līdz izvietošanai  tirdzniecības vietas plauktā.

Vairumtirdznieciba

Kopš 1996. gada SIA “BMS – Baltijas marketing serviss” ir attīstījis biznesu, kļūstot par pilna servisa uzņēmumu, ar ievērojamām tirgus pozīcijām Latvijā un Baltijas valstīs.
SIA “BMS – Baltijas Marketing Serviss” tika nodibināts kā ģimenes vadīts mārketinga uzņēmums, kas piedāvā citiem uzņēmumiem konsultācijas un pakalpojumus.

premium Zīmoli

Mūsu portfolio ir plašs sortiments, kurā atlasīti labākie zīmoli. Mēs saviem klientiem piedāvājam augstas kvalitātes  pasaulē plaši atpazīstamu zīmolu preces.

Online pasūtījumu sistēma

Lai optimizētu pasūtījumu plūsmu, esam izveidojuši on-line pasūtījumu sistēmu. Visa informācija par pasūtījumu nekavējoties nonāk  līdz birojam un noliktavai.

Spēcīgs Mārketinga atbalsts

Mūsu uzņēmums ir īpaši aktīvs mārketinga jomā. Pastiprināti pievēršot uzmanību produkta izvietojumam, reklāmas atbalstam, produktu prezentācijām un aktivitātēm pārdošanas vietās. Lai nodrošinātu perfektu izvietojumu, ražojam un pielāgojam stendus.

Loģistikas pakalpojumi

Ātra un precīza piegāde visās Baltijas valstīs, izmantojot savu autotransportu, kā arī ārpakalpojumus.