Laika gaitā ir atlasīti īpaši kvalitatīvi zīmoli

Mūsu klientiem piedāvājam tikai preces, ko esam pārbaudījuši un  lietojam paši.  

 

Pasaules līderis bateriju ražošanas jomā, teicamas kvalitātes lukturi, lādierīces un baterijas.

“Osram” ir viens no vadošajiem spuldžu ražotājiem pasaulē, kas pazīstams ar kvalitatīvu produkciju. “Osram” piedāvā plašu spuldžu klāstu, tai skaitā
LED spuldzes, energo ekonomiskās spuldzes, halogēnās spuldzes, dienasgaismas jeb
fluorescentās spuldzes, auto spuldzes, kvēlspuldzes, kā arī specifiskas spuldzes.

“LOCTITE” ir līmju, blīvēšanas un virsmu apstrādes līdzekļu vadošs zīmols pasaulē. Ar novatorisku tehnoloģiju ražo efektīvākas līmes, kas ir izturīgas, stipras un ilgi kalpojošas, lai sekmētu cilvēka un mašīnu neierobežotā potenciāla izpausmes.

Mājas un auto tālruņu piederumi ir projektēti Lietuvā. “Bullet” ražotās preces iecienītas visās patērētāju vecuma grupās.

“Bostik” ir viens no pasaulē lielākajiem uzņēmumiem, kas specializējas līmju, hermētiķu un celtniecības produktu ražošanā. Uzņēmums pastāvīgi izstrādā novatoriskus produktu un sistēmu risinājumus.

“Unimax” – jauna rakstīšanas ēra! Indijā ražotas pildspalvas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un augstākās kvalitātes materiālus. Īpaši pārdomāts inovatīvs pildspalvu dizains, ērti lietojams iepakojums. Vienmērīga un gluda rakstīšana, neatstājot traipus.

Pateicoties lielajiem ieguldījumiem tehnoloģijās, pētniecībā un attīstībā, uzņēmums šobrīd ir viens no vadošajiem zeķubikšu un zeķu ražotājiem Eiropā, piedāvājot saviem klientiem inovatīvu un augstvērtīgu produkciju.  

Uzņēmumam Golden Lady Company pieder šādi preču zīmoli: “Golden Lady”, “SiSi”, “Omsa”, “Filodoro”, “Philippe Matignon”.

“SiSi” ir vēsturisks zīmols, kas pazīstams ar sieviešu trikotāžas izstrādājumu ražošanu. Gadu gaitā zīmols “SiSi” ir apvienojis funkcionalitāti un dizainu, nepārtraukti pētot klientu vēlmes un vajadzības. Apvienojot abas šīs īpašības, “SiSi” ir radījis augstākās kvalitātes sieviešu zeķes un zeķubikses ar oriģinālu dizainu.

 Himalaju rozā galda sāls uzrāda aizvien lielāku popularitāti patērētāju vidū. Tā ir
visveselīgākā sāls pasaulē –  “neapstrādāta”, satur 84 minerālvielas, kas palikušas neskartas, bez pievienotām ķīmiskām vielām. Tā ir saņēmusi apbalvojumu kā ‘Labākā sāls pasaulē”. 

“Camelion” specializējas kvalitatīvu akumulatoru, lādētāju, lukturīšu, lukturu un ar akumulatoriem saistītu produktu izpētē, izstrādē un ražošanā.

“Caffè Corsini” piedāvā dažādu veidu kafijas, kas audzētas slavenākajās kafijas audzētāju valstīs. Kafijas pupiņas tiek atlasītas un ievāktas Kolumbijas, Kenijas un Brazīlijas u.c. plantācijās. Pēc tam tās tiek transportētas uz Itāliju, kur tās apstrādā, ievērojot senas metodes, lai kafijas cienītāji varētu izvēlēties sev tīkamāko garšu.

“BIC” šķiltavas ir atzītas par pasaules līderi, kas katru dienu ražo drošu, uzticamu liesmu miljoniem patērētāju. Ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi “BIC” lepojas ar augstākiem drošības un kvalitātes standartiem. Faktiski katrai “BIC” šķiltavai tiek veikti 50 kvalitātes un drošības pārbaudes testi, pirms tā atstāj ražošanas vietu.

Tradīcijas, inovācijas, kvalitāte un prasmes ir apvienoti augstākās klases Itālijā ražotajās “CAVANNA” olīveļļās, sniedzot  produktiem unikālu garšu.

Mēs esam pierādījuši, ka spējam atrast ātrāko veidu, kā virzīt produktu  tirgū

un mums patīk teikt tas ir