Laika gaitā ir atlasīti īpaši kvalitatīvi zīmoli

Mūsu klientiem piedāvājam tikai preces ko esam pārbaudījuši un  lietojam paši.  

 

Pasaules  līderis bateriju ražošanas jomā, Teicamas kvalītātes lukturi, lādierīces un Baterijas.

Osram ir viens no vadošajiem spuldžu ražotājiem pasaulē, kas pazīstams ar kvalitatīvu produkciju. Osram piedāvā plašu spuldžu klāstu, tai skaitā
LED spuldzes, energo ekonomiskās spuldzes, halogēnās spuldzes, dienasgaismas jeb
fluorescentās spuldzes, auto spuldzes, kvēlspuldzes, kā arī specifiskas spuldzes.

LOCTITE® ir līmju, blīvēšanas un virsmapstrādes līdzekļu vadošs zīmols pasaulē. Ar novatorisku tehnoloģiju ražojot efektīvākas līmes, kas ir izturīgas, stipras un ilgi kalpojošas, lai sekmētu cilvēka un mašīnu neierobežotā potenciāla izpausmes. 

Mājas un auto tālruņu piederumi. Projektēti Lietuvā, precīzi izvēlēti komponenti, mīlēti visu vecumu cilvēkiem. 

Bostik ir viens no pasaulē lielākajiem uzņēmumiem, kas specializējas līmju, hermētiķu un celtniecības produktu ražošanā. Uzņēmums pastāvīgi izstrādā novatoriskus produktu un sistēmu risinājumus.

UNIMAX – Jauna rakstīšanas ēra! Indijā ražotas pildspalvas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un augstākās kvalitātes materiālus! Īpaši pārdomāts inovatīvs pildspalvu dizains, ērti lietojams iepakojums. Vienmērīga un gluda rakstīšana neatstājot traipus!

Pateicoties lielajiem ieguldījumiem tehnoloģijās, pētniecībā un attīstībā, uzņēmums šobrīd ir viens no vadošajiem zeķubikšu un zeķu ražotājiem Eiropā, piedāvājot saviem klientiem inovatīvu un augstvērtīgu produkciju.  

Uzņēmumam Golden Lady Company pieder šādi preču zīmoli: Golden Lady, SiSi, Omsa, Filodoro, Philippe Matignon.  

SiSi ir vēsturisks zīmols, kas pazīstams ar sieviešu trikotāžas izstrādājumu ražošanu. Gadu gaitā, SiSi ir apvienojis funkcionalitāti un dizainu, nepārtraukti pētot klientu vēlmes un vajadzības. Apvienojot abas šīs īpašības, SiSi ir radījis augstākās kvalitātes sieviešu zeķes un zeķubikses ar oriģinālu dizainu.

 Himalaju rozā galda sāls uzrāda aizvien lielāku popularitāti patērētāju vidū. Tā ir
visveselīgākā sāls pasaulē – tā ir “neapstrādāta” ar tās 84 minerālvielām, kas palikušas neskartas, un bez pievienotām ķīmiskām vielām. Tā ir saņēmusi apbalvojumu kā ‘Labākā sāls pasaulē”. 

Camelion specializējas kvalitatīvu akumulatoru, lādētāju, lukturīšu, lukturu un ar akumulatoriem saistītu produktu izpētē, izstrādē un ražošanā.

Caffè Corsini piedāvā dažādu veidu kafijas, kas audzētas slavenākajās kafijas audzētāju valstīs. Kafijas pupiņas tiek atlasītas un ievāktas Kolumbijas, Kenijas un Brazīlijas, u.c. plantācijās. Pēc tam tās tiek transportētas uz Itāliju, kur tās apstrādā, ievērojot senas metodes, lai kafijas cienītāji varētu izvēlēties sev tīkamāko garšu.

BIC® šķiltavas ir atzītas par pasaules līderi, kas katru dienu ražo drošu, uzticamu liesmu miljoniem patērētāju. Ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi BIC®. Lepojamies ar augstākiem drošības un kvalitātes standartiem. Faktiski katrai BIC šķiltavai tiek veikti 50 kvalitātes un drošības pārbaudes testi, pirms tā atstāj ražošanas vietu!

 

Tradīcijas, inovācijas, kvalitāte un prasmes ir apvienoti augstākās klases Itālijā ražotā CAVANNA olīveļļā sniedzot  produktam unikālu garšu.

Mēs esam pierādījuši ka spējam atrast ātrāko veidu, kā virzīt produktu  tirgū

un mums patīk teikt tas ir