Golden Lady Company - zeķbikšu inovāciju līderis

Inovatīvas tehnoloģijas – Golden Lady Company nepārtraukti strādā pie inovācijām produktu izstrādē un produktu radīšanas procesā, tādejādi radot vēl nebijušus risinājumus zeķbikšu kategorijā.

Golden Lady Company ir viena no pirmajām kompānijām, kas uzsāka bezvīļu zeķubikšu ražošanu. Tādejādi piedāvājot patērētājiem pilnīgi jaunu pieredzi ikdienas zeķubikšu nēsāšanā. 

Kā vēl viens no Golden Lady Company trumpjiem ir atzīmējams produktu funkcionalitātes vienreizīgums – šobrīd sortimenta piedāvājumā ir zeķbikses ar “neirstošu” tehnoloģiju. 

Pateicoties pastāvīgajām investīcijām pētniecībā un attīstībā un nelokāmai ticībai progresam, uzņēmums Golden Lady tagad ir lepns daudzo patentu īpašnieks. Īpaši vērts pieminēt jauno NERINO G FIBER, kas 2014. gadā tika patentēts pasaules mērogā. Šī molekula ir 5 gadu pētījumu un pētījumu rezultāts, ko vadīja sadarbībā ar Milānas Politehniskās universitātes Ķīmisko materiālu un ķīmisko inženieru nodaļām. Tā ir jauna molekula, kas nodrošina šķiedras elpotspēju, vieglu un ātru mazgāšanas-žāvēšanas procesu, svaigumu un īpaši patīkamu sajūtu saskarē ar ādu. Citiem vārdiem sakot, Nerino G šķiedra apvieno sintētisko šķiedru un kokvilnas labākās īpašības.

Augsti kvalitātes standarti

Viss ražošanas process no diega izgatavošanas līdz gatavam produktam notiek Golden Lady Company ražotnēs, kas atrodas Itālijā un Serbijā. Golden Lady Company katru gadu saražo vairāk nekā 200 miljonus zeķbikses. Gadu gaitā pilnveidotie kvalitātes kontroles mehānismi nodrošina augstāko kvalitāti ikvienā ražošanas etapā: dzijas izgatavošana, dzijas apstrāde, aušana, šūšana, krāsošana un galīgais iesaiņojums.

Katram ražošanas posmam seko rūpīga kvalitātes pārbaude, kuras mērķis ir pārliecināties par izstrādājumu atbilstību iepriekš noteiktajām specifikācijām. Šīs kvalitātes kontroles mehānisms nodrošina tikai augstākās kvalitātes produktu nonākšanu tirgū.  

Visi Golden Lady Company produkti atbilst “Oeko-Tex® Standard 100” sertifikācijas standartiem. 

 

Mūsdienīgi funkcionālie un dizaina risinājumi

Golden Lady & SiSi klasiskā kolekcija
Tās ir vienkāršas ikdienas zeķbikses – produkti, kas piemēroti jebkurai sievietei ikdienas lietošanā. Bez īpašām papildus funkcijām.

Bezvīļu zeķbikses
Viena no pēdējo laiku lielākajām inovācijām zeķbikšu kategorijā. Produkti bez vīlēm. Lieliski piemēroti gan ikdienas lietošanā, gan svētku reizēs. Liks justies ērti un skaisti valkājot jebkuru apģērba veidu.

Koriģējošās zeķbikses
Produkti ar ķermeņa formas koriģējošu efektu. Dažāda veida risinājumi ik vienas sievietes vajadzībām – jostas daļu, gurnus savelkoši, dibena vaigus formējoši vai paceļoši, ar masāžas mirkrostimulācijas efektu kāju augšdaļā vai lejasdaļā. Figūru koriģējošās zeķbikses, kuras patērētājam tiek piedāvātas par pieņemamu cenu un ir viegli pieejamas.

Modes kolekcija
Golden Lady Company ik gadu piedāvā jaunākajām modes tendencēm atbilstošas zeķbikšu un zeķu kolekcijas. Katra kolekcija tiek veidota individuāli, izvērtējot patērētāju vajadzības. Šīs kolekcijas no ikdienas zeķbiksēm atšķiras ar savu rakstu un krāsu bagātību.

Kompresijas zeķes un zeķbikses
Golden Lady Company piedāvā sertificētas kompresijas zeķes un zeķbikses lietošanai medicīniskos nolūkos.

Bērnu zeķbikses un zeķes
Plaša krāsu, izmēru, dažādu materiālu un modeļu klāsts arī pašiem mazākajiem.

Oficiālais izplatītājs Baltijā

BMS – Baltijas Marketing Serviss ir oficiālais Golden Lady Company zīmolu Golden Lady un SiSi izplatītājs Baltijā. Lai saņemtu sadarbības piedāvājumu, lūdzam ar mums sazināties