Pakalpojumi, ko piedāvājam saviem klientiem

Esam pilna servisa kompānija – produktu izvietošana un sekošana, kampaņu reģistrēšana un planogrammu uzstādīšana, ir galvenā veiksmes atslēga, lai sasniegtu klientus Baltijas valstīs

Vairumtirdzniecība Baltijas valstīs

Sniedzam augstas kvalitātes vairumtirdzniecības un preču izplatīšanas pakalpojumus Latvijas un Baltijas tirgū. Lai veiksmīgi virzītu produktus Baltijas tirgū un apmierinātu klientu vēlmes, ir nepieciešami vairāki priekšnoteikumi: pilnīgs tirgus pārklājums, kvalitatīva loģistika un profesionāla komanda.

Loģistika

SIA “BMS -Baltijas Marketing Serviss” piedāvā augstas kvalitātes loģistikas pakalpojumus Latvijas un Baltijas valstu teritorijās. Uzņēmumam ir savs autoparks, ar kura palīdzību tiek nodrošināta ātra un kvalitatīva preču piegāde gan Latvijas, gan pārējā Baltijas teritorijā.

Zīmola Mārketinga atbalsts

Pircēja izpratnes veidošana, zīmola izveidošana un popularizēšana, izmantojot dažādas stratēģijas un taktiku.
Uzņēmumam ir savs autoparks, ar kura palīdzību tiek nodrošināta ātra un
kvalitatīva preču piegāde gan Latvijas, gan Baltijas teritorijā.

Noliktavas pakalpojumi

Uzņēmuma ilggadējā darba pieredze ir viens no pamatnoteikumiem veiksmīgas noliktavas darba sistēmā , kas nodrošina preces drošību tās uzglabāšanas periodā un veicina preču
kvalitātes nemainību, ceļā no uzglabāšanas vietas līdz veikala plauktam.

Regulārs merčendaizings

Kvalitatīvs darba plānojums un profesionāla pieeja darbam, ļauj panākt vēlamo preces redzamību. SIA “BMS-Baltijas Marketing Serviss” merčendaizeru komanda palīdz un veicina pārdošanas apjomu palielināšanu, rūpējoties par to, lai prece tirdzniecības vietā ir pareizi izvietota un nodrošināta pilnā sortimentā.

Kases zonas apkalpošanu

Esam īpaši specializējušies kases zonas apkalpošanas nodrošināšanā. Varam izvietot produktus un nodrošināt to teicamu redzamību tieši kases zonā. 

Izvietojums - stendi un displeji

Pārstāvētajam zīmolam veidojam pielāgotus stendus, atbilstoši produkta dimensijām, ņemot vērā tirdzniecības vietas specifiku un izvietošanas noteikumus.