Caffè Corsini kafijas ražošanā apvienota kvalitāte, mīlestība un zinātnes sasniegumi

Caffè Corsini 1950. gadā dibināja Corsino Corsini, un tā ir kļuvusi slavena Itālijā un ārvalstīs ar savu kafijas maisījumu augsto kvalitāti. Sākot no nelielas amatniecības espresso laboratorijas, Corsini mūsdienās ražo kvalitatīvu kafiju, īpašu uzmanību pievēršot ilgtspējībai. Corsini kafijas maisījumi pārsteidz garšu un nodod tālāk labas itāļu kafijas tradīcijas.

Gruazdēts itālijā

Ģimenes uzņēmumā CAFFE CORSINI
kopš 1950. gada.

No Visas apasaules

Gada laikā tiek sagrauzdētas vairāk kā 4500 tonnas ar kafiju no visas pasaules.

Sava Labaratorija

Uzņēmumam ir sava labaroatorija kur tiek testētas smalkākās garšas nianses.

Kafijas sortiments

Caffè Corsini piedavā plašu kafijas klāstu. Labākās kafijas pupiņu vai maltās kafijas šķirnes izcilam espresso vai itāļu mokas kafijai, kafijas kapsulas, kas saderīgas ar slavenākajiem kafijas automātiem. Labāko kafijas maisījumu pākstis, ko jums rūpīgi atlasījis Corsini, un augstas kvalitātes amerikāņu kafija tiem, kam patīk izsmalcināta amerikāņu kafija.

Kafijas pupiņas no visas pasaules

Caffe Corsini kafijas pupiņu izcelsmes vietas aptver visu zemeslodi. Tās izvēlētas ar individuālu pieeju starp kafijas audzētājiem, kas atrasti īpašos ceļojumos, labāko kafijas pupiņu meklējumos. Katra plantācija ir atsevišķa pasaule, kas ir jāpazīst un jāseko ar acīm un sirdi. Mūsu darbs sākas tieši šajās lieliskajās un dāsnajās zemēs, pie kafijas izcelsmes. No mūsu kafijas. Veidojam tiešas attiecības ar audzētājiem, vērojam augus un to attīstību, ar rokām taustām sulīgās ogas. Tā mums izdodas atlasīt un importēt labākās pupiņas.

Šī darba rezultāts ir lieliska garša kā kafejnīcās, tā Jūsu mājās. Garša, ko panāk ne tikai ar skaitļiem, aprīkojumu un tehnoloģijām, bet arī ar kultūrām, smaržām un zemēm, tadām kā Kolumbija, Kenija, Salvadora, Indija, Kostarika, Brazīlija, Jamaika un citām. 

Rūpes par dabu un darbiniekiem

Uzņēmums Caffe Corsini strādā ar ģimenes pārvaldītām mikrosaimniecībām, kuras uzņēmums aizsargā un atbalsta. Īpaša uzmanība tiek pievērsta dabas saglabāšanai un darbinieku aizsardzībai kafijas plantācijās. Uzņēmuma filozofijas pamatā ir cieņa pret cilvēkiem un teritorijām, kurās rodas pupiņas, cītīgs darbs, lai nodrošinātu ētiskus darba apstākļus un veicinātu ilgtspējīgas attīstības pasākumus vietējās kopienās un pašāuzņēmumā. Tāpēc uzņēmums Caffe Corsini ir apņēmies ražošanas procesā izmantot atjaunojamo enerģiju un rūpēties par vides ilgtspēju.

Autentiska izcelsme

Norāde par aizsargātu ģeogrāfisko izcelsmi garantē, ka kafijai piemīt tikai šim reģionām raksturīgas kafijas īpašības un kvalitāte, kas atbilst senajām kafijas audzēšanas tradīcijām, un tā sniegs autentisku baudījumu.

Šomēnes izmēģini Kolumbijas kafijas garšu

Maiga un samtaina

Colombia

Kafija ar valriekstu un karameles notīm. Tās maigā garša un īpaši saldais aromāts dāvā modinošu baudu, tādēļ ieteicama baudīšanai rītos vai pēcpusdienā.

KOLUMBIJA – trešā lielākā kafijas eksportētājvalsts un pati lielākā tieši arabikas kafijas eksporta daudzumā.
Kolumbijā smalkā kafijas apstrādes māksla gadsimtiem ilgi ir nodota no tēva dēlam. Medellin Supremo izmēra pupiņu izcelsme ir Andu vulkāniskajās nogāzēs, kur atrodamas visvērtīgākās “mild” (“maigās”) arabikas īpašības.

DCO041

Iepazīsimies!

Jaunums! Kafijas iepazīšanās pakete - tikai juridiskām personām

Ho.Re.Ca

Īpašais piedāvājums pastāvigiem partneriem un kafejnīcām

Vairumā izdevīgi

Pērkot pilnu iepakojumu 12 pakas, ietaupi 10%

Kafijas abonements

Regulāri saņem pasūtīto kafiju un papildus dāvanas