Pakalpojumi ko piedāvājam saviem klientiem

Esam pilna servisa kompānija – Produktu izvietošana un sekošana, kampaņu reģistrēšana un planogrammu uzstādīšana ir galvenais veiksmīgi sasniegt klientus Baltijas valstīs

Vairumtirdzniecība Baltijas valstīs
Sniedzam augstas kvalitātes vairumtirdzniecības un izplatīšanas pakalpojumus Latvijas un Baltijas tirgū. Lai veiksmīgi virzītu produktus Baltijas tirgū un apmierinātu klientu vēlmes, ir nepieciešami vairāki priekšnoteikumi: pilnīgs tirgus pārklājums, kvalitatīva loģistika un profesionāla komanda.
Loģistika

BMS -Baltijas Marketing Serviss piedāvā augstas kvalitātes loģistikas pakalpojumus Latvijas un Baltijas valstu teritorijā. Uzņēmumam ir savs autoparks, ar kura palīdzību tiek nodrošināta ātra un kvalitatīva preču piegāde gan Latvijas, gan pārējā Baltijas teritorijā.

Zīmola Mārketinga atbalsts
BMS -Baltijas Marketing Serviss piedāvā augstas kvalitātes loģistikas pakalpojumus Latvijas un Baltijas valstu teritorijā. Uzņēmumam ir savs autoparks, ar kura palīdzību tiek nodrošināta ātra un kvalitatīva preču piegāde gan Latvijas, ganBaltijas teritorijā.
Noliktavas pakalpojumi
Uzņēmuma ilggadējā darba pieredze ir viens no pamatnoteikumiem veiksmīgas noliktavas darba sistēmas pamatā, kas nodrošina preces drošību tās uzglabāšanas periodā un veicina preču kvalitātes nemainību ceļā no uzglabāšanas vietas līdz veikala plauktam.
Regulārs merčendaizings
Kvalitatīvs darba plānojums un profesionāla pieeja darbam ļauj panākt vēlamo preces redzamību. BMS -Baltijas Marketing Serviss merčendaizeru komanda palīdz un veicina pārdošanas apjomu palielināšanu, rūpējoties par to, lai prece tirdzniecības vietā ir pareizi izvietota un nodrošināta pilnā sortimentā.
Kases zonas apkalpošanu

Esam īpaši specializējušies kases zonas apkalpošanas  nodrošināšanā. Varam izvietot produktus un nodrošināt to teicamu redzamību tieši kases zonā. 

Izvietojums - Stendi un Displeji

Pārstāvētam zīmolam, nepieciešamības gadijumā, izveidojam pielāgotus stendus, atbilstoši produkta dimensijām, ņemot vērā tirdzniecības vietas specifiku un izvietošanas noteikumus.