Pakalpojumi ko piedāvājam saviem klientiem

Esam pilna servisa kompānija – veicam produktu izvietošanu un tirdzniecības apjomu uzraudzību, kampaņu reģistrēšanu un planogrammu uzstādīšanu, kuru galvenais uzdevums ir veiksmīgi sasniegt pircējus Baltijas valstīs.

Vairumtirdzniecība Baltijas valstīs
Sniedzam augstas kvalitātes vairumtirdzniecības un izplatīšanas pakalpojumus Latvijas un Baltijas tirgū. Lai veiksmīgi virzītu produktus Baltijas tirgū un apmierinātu klientu vēlmes, ir nepieciešami vairāki priekšnoteikumi: pilnīgs tirgus pārklājums, kvalitatīva loģistika un profesionāla komanda.
Loģistika

BMS -Baltijas Marketing Serviss piedāvā augstas kvalitātes loģistikas pakalpojumus Latvijas un Baltijas valstu teritorijā. Uzņēmumam ir savs autoparks, ar kura palīdzību tiek nodrošināta ātra un kvalitatīva preču piegāde gan Latvijas, gan pārējā Baltijas teritorijā.

Zīmola Mārketinga atbalsts
Nodrošinām pilna servisa mārketinga pakalpojumus – no tirgus izpētes līdz plaukta noformējumam. Veidojam un nodrošinam reklāmu zīmolam – drukātos medijos, radio,TV, interneta vidē un Outdor risinājumos.
Noliktavas pakalpojumi
Uzņēmuma ilggadējā darba pieredze ir viens no pamatnoteikumiem veiksmīgas noliktavas darba sistēmas pamatā, kas nodrošina preces drošību tās uzglabāšanas periodā un veicina preču kvalitātes nemainību ceļā no uzglabāšanas vietas līdz veikala plauktam.
Regulārs merčendaizings
Kvalitatīvs darba plānojums un profesionāla pieeja darbam ļauj panākt vēlamo preces redzamību. ” BMS -Baltijas Marketing Serviss ” merčendaizeru komanda palīdz un veicina pārdošanas apjomu palielināšanu, rūpējoties par to, lai prece tirdzniecības vietā ir pareizi izvietota un nodrošināta pilnā sortimentā.
Kases zonas eksperti

Īpaša specializācija kases zonas apkalpošanas nodrošināšanā

Izvietojums - Stendi un Displeji
Pārstāvētam zīmolam veidojam pielāgotus stendus atbilstoši produkta izmēriem, ņemam vērā tirdzniecības vietas specifiku un izvietošanas noteikumus.