Energizer Pasaules visizturīkāgā baterija

To pierādā gines rekordu grāmata! Ultimate Lithium ™ AA akumulatoram pieder GUINNESS WORLD RECORDS ™ tituls – visilgāk izturīgākā AA baterija.

Pēc rūpīgiem salīdzinājumiem ar konkurentiem no visas pasaules, Energizer Ultimate Lithium ™ AA baterijas izrādījās nepārspējamas daudzās ikdienā lietojamās ierīcēs, ieskaitot digitālās fotokameras, tālvadības pultis un portatīvos apgaismojumus.

Energizer baterijas

Energizer MAX® saime ir saistīta ar ilgstošu jaudu. AA un AAA bateriju izmēri tagad ir mūsu visilgāk izmantotās MAX ™ baterijas. Viņi arī glabā savu jaudu līdz 10 gadiem, kamēr glabājas, tāpēc jums ir jauda ierīcēm, kuras jums patīk, kad tas jums visvairāk nepieciešams. Tātad, runājot par rotaļlietām, digitālajām fotokamerām un citām vērtīgām ierīcēm, jūs varat justies pārliecināti, zinot, ka jums ir ilgstoša enerģija un aizsardzība, ko jūs varētu gaidīt no Energizer®.

Lādējamās baterijas un ladētāji

Iedomājieties, ka jums baterijas nebūs jāpērk atkal un atkal. Izmantojot Energizer Recharge® baterijas, jūs ietaupīsit naudu par digitālās fotokameras, rokas GPS ierīces, rotaļlietu un bezvadu spēļu sistēmas baterijām, salīdzinot ar vienreiz lietojamām baterijām. Un ar tādu akumulatora lādētāju palīdzību kā mūsu augstas veiktspējas Energizer Recharge® Pro lādētājs un Energizer Recharge® 1 stundas lādētājs jūs tiksit uzlādēts nekavējoties.

Rokas un Galvas lukturi

Spilgts. Universāls. Neaizstājams. Energizer nodrošina drosmīgu, novatorisku lukturīšu tehnoloģiju praktiski jebkurās situācijās – gan telpās, gan ārpus tām. Vienkāršai lietošanai mājsaimniecībā vai nopietnai vētras sagatavošanai, standarta lukturītis ir nogājis garu ceļu. Atklājiet visas savas Energizer® apgaismojuma iespējas!

Bateriju līmēņu salīdzinājums
Dzirdes baterijas

xxxx

Speciālo Bateriju Meklētājs

Aizvieto savu izlietoto bateriju ar jaudīgu ilgi kalpojošu Energizer bateriju. 

Oficiālais izplatītājs Baltijā

BMS Baltijas Marketing Serviss ir oficiālais Energizer Bateriju izplatītājs Latvijā // GET BACKLINK on Energizer LAPA.