Vairumtirdzniecības pakalpojumi

Esam pilna servisa kompānija – varam nodrošināt pilnu produkta vairumtirdzniecības ciklu no preces atmuitošanas līdz novietošanai  tirdzniecības vietas plauktā.

Vairumtirdznieciba

Kopš 1996. gada BMS ir attīstījis biznesu, kļūstot par pilna servisa uzņēmumu, ar ievērojamām tirgus pozīcijām Latvijā un Baltijas valstīs.
SIA “BMS – Baltijas Marketing Serviss” tika nodibināts kā ģimenes vadīts mārketinga uzņēmums, kas palīdz citiem uzņēmumiem ar konsultācijām un pakalpojumiem.

premium Zīmoli

Mūsu portfolio ir plašs sortiments, kur atlasīti labākie zīmoli. Mēs saviem klientiem piedāvājam augstas kvalitātes  pasaulē plaši atpazīstamu zīmolu preces.

Online pasūtījumu sistēma

Lai optimizētu pasūtījumu plūsmu esam izveidojuši on-line pasūtījumu sistēmu. Visa informācija par pasūtījumu nekavējoties nonāk  līdz birojam un noliktavai.

Spēcīgs Mārketinga atbalsts

Mūsu uzņēmums ir īpaši aktīvs marketinga jomā. Pastiprināti pievēršot uzmanību produkta izvietojumam, reklāmas atbalstam, produktu prezentācijām un aktivitātēm pārdošanas vietās. Lai nodrošinātu perfektu izvietojumu ražojam un pielāgojam stendus.

Loģistikas pakalpojumi

Ātra un precīza piegāde visās Baltijas valstīs, izmantojot savu autotransportu, kā arī ārpakalpojumus.